BARIŞ DÖNMEZ

Barış DÖNMEZ / Kurucu Ortak

 

11 Haziran 1991 yılında Edirne'de doğmuştur. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamlamıştır. İstanbul'da çeşitli mimari-iç mimari ofislerde, büyük ve küçük ölçekli projelerde görev almıştır. Son yıllarda üzerinde çalıştığı projeler ile iç mimari ve mobilya tasarımı alanlarında deneyim kazanmıştır. 2017 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu do-C architects 'te çalışma hayatına devam etmektedir.

ÇAĞLA DÖNMEZ

Çağla ABDU DÖNMEZ / Kurucu Ortak

 

19 Mart 1994 yılında Edirne'de doğmuştur. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamlamıştır. İstanbul'da çeşitli mimari-iç mimari ofislerde, büyük ve küçük ölçekli projelerde görev almıştır. Son yıllarda üzerinde çalıştığı projeler ile iç mimari ve mobilya tasarımı alanlarında deneyim kazanmıştır. 2017 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu do-C architects 'te çalışma hayatına devam etmektedir.

Ne tür hizmetler sağlıyoruz?

Mimari tasarım ve projelendirme

İç mimari tasarım, projelendirme

Uygulama, şantiye takibi 

Anahtar teslim tadilat ve tasarım projeleri 

Mekanınıza özel ölçü ve malzemeler ile mobilya tasarım ve satış hizmeti 

Projelerinize özel 3 boyutlu modelleme ve gerçekçi iç mekan-dış mekan görsel sunum hizmetleri 

Projelendirme süreci nasıl gelişiyor?

"TANIŞMA & ANLAMA"

Projelendireceğimiz alan ve bu alanda müşterinin/kullanıcının yaşam döngüsü ve istekleri ile tanışıyoruz.

"TASARLAMA & SUNMA"

Projede anlatmak ve yaşatmak istediğimiz anlamı ortaya çıkaran tasarım alternatifleri sunuyoruz.

"HAYATA GEÇİRME"

Hayata geçireceğimiz tasarımı keşfettikten sonra uygulama projesi hazırlamaya başlıyoruz. Uygulama projesi; kırılacak duvarlardan, özel imalat çekmece kulbuna kadar tasarıma ait tüm üretim ve inşai işleri içermektedir.

"BİNA YAPMA"

Tasarım ve uygulama projeleri hazırlandıktan sonra atölye ve şantiye takibi,satın alma, son olarak dekoratif ürün yerleşimleri ile proje teslim edilir.